Wij wensen al onze lezers hele fijne feestdagen! Geniet van de kleine dingen en de mensen om je heen. Voor 2021 wensen we iedereen heel veel liefde,
geluk, gezelligheid, theater en vooral heel veel gezondheid toe. Geniet van de kerst en nieuwjaarswensen wensen die we voor jullie verzamelen hebben.
De Graaf & Cornelissen Entertainment wenst iedereen ondanks alles een goede kerst en een voorspoedig(er) nieuwjaar. Het waren rare, zware en ingewikkelde maanden.
Niet alleen de culturele sector werd enorm getroffen, maar ook andere branches zoals de horeca. Wij hebben geprobeerd ons steeds aan te passen met
speciale op de anderhalve meter formule gebaseerde producties. Dat lukte goed, maar nu zijn we allen toch in een strenge lockdown beland.
Maar in de overtuiging dat een versoepeling in 2021 er snel zal zijn en dat het volgende theaterseizoen weer alle kansen biedt.
Onze speciaal voor de eerst helft van 2021 bestemde producties STAYIN’ ALIVE Disco Fever en ADAM & EVA 2.0 staan in de steigers. En uiteraard geldt dat tevens voor
onze naar seizoen 2021/2022 verschoven grote musicalproducties ROCKY HORROR SHOW en TITANIC. We zijn alle mensen voor en achter de schermen dankbaar voor de inzet en souplesse.
Ook hebben we groot respect voor alle theaters en hun medewerkers die zo geweldig en veilig binnen de diverse beperkingen onze voorstellingen hebben gefaciliteerd.
En ‘last but not least’ het trouwe publiek, dat gewoon bleef komen.We gaan door.
Houd vol allemaal en blijf gezond !
Mede namens Ruud de Graaf,
Hans Cornelissen
Kerstwens Nurlaila Karim

Anne-Fleur van den Berg heeft ook een boodschap voor iedereen

Lieve volgers van Theaterparadijs,
Wat een bizar jaar hebben we achter de rug. Voor mij kwam er een mooie Corona proof voorstelling op mijn pad, namelijk Een Leven Samen.
Helaas hebben we dat maar twee mogen spelen, omdat veel theaters dicht gingen. We hopen heel erg in januari weer door te mogen.
Ik hoop van harte dat alle theaters vanaf januari weer open mogen en voorstellingen gaan spelen. Want wat hebben we toch een mooi vak en wat is het toch fijn om een avond uit te zijn in het theater.
Blijf gezond lieve volgers en ik hoop zo dat we elkaar weer gaan zien in 2021. Hou hoop! Dat doe ik ook!
Liefs,
Alexandra Alphenaar
Danny de Munk wenst jullie allemaal het volgende: Luister naar zijn booschap
Kerstwens Arie Cupé

Lieve lezers van Theaterparadijs!
Het was een jaar met veel uitdagingen.
Hopelijk kunnen we in 2021 weer volop genieten van elkaar en van vele mooie voorstellingen!
Ik zie jullie dan! Merry Christmas and a Happy new Year 🎵🎶🎵
Liefs,
Joke de Kruijf
En ook Annick Boer heeft wat voor jullie opgenomen
Kerstwens Jeans
2020... Een jaar van teleurstellingen en afstand.
Ook bij ons viel alles stil en werd er een hoop werk verplaatst of afgeblazen.
En al was de tiener wel blij dat ze thuisscholing had en mocht de kleine/grote gewoon lekker blijven paardrijden en hockeyen,
toch hoop ik van harte dat we in 2021 weer dichter bij elkaar mogen zijn.
En ook al is er een lichtje aan het eind van de tunnel, heb nog even geduld, wees lief voor elkaar en blijf gezond.
Hilke Bierman
Bekijk de kerstwens van Tony Neef

Ik wens iedereen deze feestdagen, en alle dagen die er komen gaan, vooral gezondheid toe, want we hebben met z’n allen gemerkt hoe we met elkaar balanceren op de rand van een afgrond.
Door ziek te zijn van corona, door te lijden vanwege de gevolgen die corona met zich meebrengt. Hoe dan ook zijn we met z’n allen in de ban van iets wat héél veel stress en angst veroorzaakt.
Laat 2021 een jaar zijn waarin onze mentale en onze fysieke gezondheid weer op peil komt.
Waarin we elkaar weer kunnen omhelzen. Waarin de mogelijkheden oneindig zijn, en waarin we weer kunnen stralen en blijven stralen.
Liefs
Maaike Widdershoven
Bekijk hier de kerstwens van Dominique de Bont
Kerstwens Francis Broekhuizen

Beste theaterliefhebbers,
2020 heeft ons er doen instinken. We hebben een jaar achter de rug met héél veel uitdagingen, tranen,
moeilijke momenten, doorzettingsvermogen, weer tranen, nieuwe inzichten en een lach.
Uiteraard gun ik iedereen geweldige feestdagen, maar nog veel belangrijker: ik gun iedereen een 2021 met nieuwe geuren,
nieuwe kleuren en heel veel liefde. Vooral dat laatste gaan we nodig hebben in de laatste loodjes van the big C.
Zorg voor elkaar!
Liefs,
Leon van Uden
p.s. Ik beloof dat we terug komen in het theater met heel veel wilskracht en heel mooie producties!
Check ons af en toe op www.il-entertainment.nl
Bekijk hier de kerstwens van Sjors van der Panne

En Jon van Eerd heeft de volgende boodschap voor jullie

Lieve Allemaal, lieve theaterliefhebbers, lieve theatercollega’s,
Voor iedereen is het een bijzonder idioot theaterjaar geweest.
Wel spelen, niet spelen.
100 mensen, 30 mensen, 1,5 meter afstand.
Alles was zo goed geregeld door zowel de theaters als de producenten maar helaas.
Laten we 2020 optimistisch afsluiten en dan zien we elkaar in 2021 in een mooi en gezond theaterjaar.
🎄🎄🍾🥂.
Lieve groetjes,
Mariska van Kolck
Renée van Wegberg wenst jullie het volgende:

Lieve thuisblijvers,
Kerst in 2020.
Wat is dat voor Kerst?
Niet zoals we gewend zijn met veel gezeur over hoeveelheden mensen waar we voor moeten koken en dat
iedereen er maar vanuit gaat dat jij het wel weer organiseert dit jaar.
Dat iedereen aan kan schuiven en dat je hoopt dat je oudtante al wat heeft of dat je schoonmoeder dit jaar bij andere familieleden vertoeft.
Gaat dat niet zo bij jullie? Dat hoor ik namelijk altijd als ik bij een drukke kerstkapper zit. Iedereen wordt gek.
En nu worden we ook gek. Want er mag niks! Hoe regelen we dat nou weer?!
Persoonlijk heb ik het makkelijk. Er zijn geen oude ouders meer om me zorgen over te maken en er woont nog een kind thuis.
Dus het andere kind mag met vriend komen eten met Kerst. Dus dat is gezellig. En heerlijk.
Want in liefde samen zijn, daar gaat het om in deze tijd van het jaar. Nu meer dan ooit.
Dus lieve lotgenoten, bijt je vast in banketstaaf en kalkoen en wees lief.
Voor iedereen op je pad. Want een oude therapeut zei eens tegen mij: het is heel makkelijk om aardig te zijn voor een sympathiek iemand dan voor een hork.
Dus: wees lief en geniet van alles wat er nog wél is. Dan hopen we op een vredige Kerst en een prachtig begin van hopelijk een positief en minder afstandelijk 2021.
Zet ‘m op!!!
Liefs,
Saskia van Zutphen
Kerstwens Nathan Markuszower

Lieve mensen,
Ik wens iedereen, ondanks alles, een mooie, lichte kerst. Nu al eentje om nooit te vergeten.
Op naar een fantastisch en muzikaal 2021. Eentje waar we -hopelijk- meer van kunnen gaan genieten.
Wees lief voor elkaar en voor jezelf. We kunnen dit!
Liefs,
Bas de Man
Kerstwens Patricia van Haastrecht

Liefs
van Paul Donkers
Lieve allemaal,
Bij deze wil ik jullie ondanks alles een fijne kerst wensen! Ik hoop dat wel elkaar weer gaan zien in het theater in 2021.
Wees lief voor jezelf en voor elkaar.
Liefs,
Ilse van den Heuvel
Kerstwens Spruijt en Opperman

Lieve lezer van Theaterparadijs,
Anders hoeft niet slecht te zijn, dus wensen we je dit jaar andere dagen toe, vol geluk en liefde, dichtbij en op afstand.
En dat 2021 een jaar mag worden waar veel drama in zit, maar dan wel op het toneel. Dat er veel muziek in moge zitten, maar liever niet buiten het Torentje.
Dat het een jaar mag zijn waar een overvloed aan wc-papier weer gebruikt kan worden voor papier maché, in plaats van om te hamsteren.
En dat het vooral een jaar mag worden vol gezondheid en beterschap.
De allerbeste wensen en tot volgend jaar,
Mandy (Heidstra) en Joep
Kerstwens Kok-Hwa Lie
