Warning: file_get_contents(/home/vhosts/theaterparadijs.nl/httpdocs/templates/system/css/system.css): Failed to open stream: No such file or directory in /home/vhosts/theaterparadijs.nl/httpdocs/plugins/system/route66pagespeed/lib/css.php on line 48
De nieuwe tragikomedie Adam & Evert in Nederlandse Theaters

De nieuwe tragikomedie Adam & Evert in Nederlandse Theaters

Met Rian Gerritsen, Leendert de Ridder en Joji Kyle Na

In het voorjaar van 2026 gaat Adam & Evert in première met in de hoofdrollen  Rian Gerritsen, Leendert de Ridder en Joji Kyle Na. Adam & Evert is een  nieuwe tragikomedie over de grillige dynamiek van de liefde, geserveerd met  scherpe humor en pijnlijke eerlijkheid. De voorstelling is geschreven door  Tjeerd Posthuma (Princess) en geregisseerd door Harm Duco Schut (De Omega). 

Adam & Evert – het verhaal
In Adam & Evert vluchten twee geliefden naar een luxe resort om samen tot rust te komen. Maar terwijl ze zich tegoed doen aan cocktails en buffetten, nemen ook hun twijfels en onuitgesproken frustraties een plek op het zonnebed. En net als ze denken het tij te kunnen keren, duikt ex-relatietherapeut Linda onverwachts op – met haar eigen chaotische liefdeslessen en ongezouten adviezen. Wat volgt is een tragikomische achtbaan vol herkenbare ruzies, intieme momenten en situaties die soms nét iets te dichtbij komen.

Met hoofdrollen voor Rian Gerritsen, Leendert de Ridder en Joji Kyle Na brengt deze voorstelling een mix van humor, emotie en exotische chaos naar het theater. Adam & Evert wordt geproduceerd door Edwin Hijman en Tim Koldenhof, waarbij de tourneeplanning wordt verzorgd door Via Rudolphi Producties. De première vindt plaats in Theater Orpheus in Apeldoorn, waarna een landelijke tournee volgt langs theaters door heel Nederland. De kaartverkoop is inmiddels gestart via de theaters.

Meer informatie en kaarten: www.adamenevert.nl 
Instagram: @adamenevert 
Première: 12 april 2026 in Theater Orpheus, Apeldoorn